Забули свій пароль?   Зареєструватися

Уряд регіону розширює співпрацю з торговими мережами

PDF Друк
Понеділок, 28 жовтня 2013, 23:55

Підписання угоди про соціально-економічного партнерства з мережею магазинів «О'КЕЙ » урядом Тернопільської області стало 9 по рахунку укладений з торговими компаніями. Мережа магазинів «О'КЕЙ » стала останньою мережею - рітейлером працює на території Тернопільської області. Уряд регіону розширює співпрацю з торговими мережами

Підписання угоди про соціально-економічного партнерства з мережею магазинів «О'КЕЙ » урядом Тернопільської області стало 9 по рахунку укладений з торговими компаніями. Мережа магазинів «О'КЕЙ » стала останньою мережею - рітейлером працює на території Тернопільської області.

За словами віце-прем'єра уряду регіону Василя Галушкина, такого роду договору просуванню на внутрішні і зовнішні ринки товарів місцевих виробників, а також стимулює збут, що збільшує обсяги виробництва, а це в свою чергу дозволяє відкривати нові робочі місця і поповнювати дохідну частину бюджету.

Мережа магазинів «О'КЕЙ» представлена ??у Тернопільській області 4 магазинами. Раніше уряд Тернопільської області уклав договори з такими торговими компаніями, як «Лента», «Пятірочка», «Радеж», «Ман», «Метро», «Карусель», «Магніт» і «Ашан».

За угодою, підписаною урядом регіону, частка продукції від місцевих виробників впевнено зростає і на сьогоднішній день цей показник перевищив 60 %. В цілому товарообіг у Тернопільській області склав близько 50 000 000 000 грн, це на 3,6 % більше, ніж за той же період з січня по серпень, в 2012 році.


 

Коментарі 

 
0 #2 Helengraboug 05.10.2019 06:06
Привет.

Где я могу скачать XEvil бесплатно на вашем сайте?
Получил информацию от вашей поддержки. XEvil-действительно лучшая программа для решения капчи, но мне нужна последняя версия.

Спасибо.
Цитувати
 
 
0 #1 Wyatt 29.03.2018 10:05
Do you mind if I quote a few of your posts
as long as I provide credit and sources back to your site?
My blog site is in the exact same area of interest as yours and my users would truly benefit from some of the information you provide here.
Please let me know if this alright with you. Appreciate it!My blog :: generic cialis online: http://orderciali.com
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити