Забули свій пароль?   Зареєструватися

Уряд регіону розширює співпрацю з торговими мережами

PDF Друк
Понеділок, 28 жовтня 2013, 23:55

Підписання угоди про соціально-економічного партнерства з мережею магазинів «О'КЕЙ » урядом Тернопільської області стало 9 по рахунку укладений з торговими компаніями. Мережа магазинів «О'КЕЙ » стала останньою мережею - рітейлером працює на території Тернопільської області. Уряд регіону розширює співпрацю з торговими мережами

Підписання угоди про соціально-економічного партнерства з мережею магазинів «О'КЕЙ » урядом Тернопільської області стало 9 по рахунку укладений з торговими компаніями. Мережа магазинів «О'КЕЙ » стала останньою мережею - рітейлером працює на території Тернопільської області.

За словами віце-прем'єра уряду регіону Василя Галушкина, такого роду договору просуванню на внутрішні і зовнішні ринки товарів місцевих виробників, а також стимулює збут, що збільшує обсяги виробництва, а це в свою чергу дозволяє відкривати нові робочі місця і поповнювати дохідну частину бюджету.

Мережа магазинів «О'КЕЙ» представлена ??у Тернопільській області 4 магазинами. Раніше уряд Тернопільської області уклав договори з такими торговими компаніями, як «Лента», «Пятірочка», «Радеж», «Ман», «Метро», «Карусель», «Магніт» і «Ашан».

За угодою, підписаною урядом регіону, частка продукції від місцевих виробників впевнено зростає і на сьогоднішній день цей показник перевищив 60 %. В цілому товарообіг у Тернопільській області склав близько 50 000 000 000 грн, це на 3,6 % більше, ніж за той же період з січня по серпень, в 2012 році.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити