На Тернопіль лине «Кіно хвиля»

PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 13:21

В Тернополі пройде форум, на якому будуть показувати фільми українського виробництва. Також будуть нагороджувати фільми різними преміями. Крім цього проведуть конкурс, на якому визначатимуть краще кіно зняте на гаджет. Теми: проблеми сьогодення або огляд Тернополя.

Під час кінофоруму буде показано більше півсотні робіт. Демонструватимуть фільми у Палаці кіно, що на вулиці Івана Франка. Будуть денні та вечірні сеанси. Там же відбуватимуться зустрічі з режисерами та лекторами. Особливість тернопільського кінофоруму в тому, що на всі фільми, зустрічі та інформаційні панелі вхід вільний. Платним буде тільки передпрем’єрний показ стрічки «Гніздо горлиці» 3 листопада у «Cinema City» о 17.00.

«Це чудова можливість ознайомитись з новинками, кіно сферою нашої країни Всім любителям кіно потрібно обов’язково відвідати цей форум. Також можна прийняти участь у конкурсі, за перемогу дадуть досить таки вартий уваги приз. Поки що ми не розкриваємо його. Незважаючи на те, що фільмів буде багато, можна переглянути всі, адже вхід безкоштовний. Не пропустить можливість такого чудового культурного розвитку», - розповідає один з організаторів.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити