Тернопольці перемогли на конкурсі «Майбутнє України»

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 12:55

Юні таланти - слухачі МАН здобули перемоги на Всеукраїнській виставці, а отже - і грошові винагороди.  У Києві відбулася  VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».

У рамках заходу 100 учнів з 23 областей України демонстрували інноваційні розробки. Серд них  журі обрало переможців. Цього року на виставці школярі представили глиняний 3D-принтер, робота-няньку для людей похилого віку, руку-маніпулятор, новий утеплювач-перліт, мобільну розробку від витоку газу, бюджетний безпілотник та багато чого іншого.
Спробувати свої сили зголосились троє слухачів Борщівської філії МАН, які навчаються у секції науково-технічної творчості. Одинадцятикласниця Юля Сенюта, яка виборола на виставці диплом І ступеня, презентувала власну ідею створення пластини підвищеної бронестійкості для індивідуального захисту солдатів ЗСУ. Переможниця отримала грошову винагороду  – 5000 грн.
Проект електрохімічної комірки з електретними електродами презентував Михайліченко Віталій, хлопець працює над роботою вже другий рік і пропонує зменшити використання традиційних джерел енергії за рахунок використання водню.
Цікавою виявилась демонстрація на виставці семикласниці Мельничук Вікторії, слухачка дослідила, як в домашніх умовах можна зарядити мобільний телефон без електричного струму з мережі. Дівчина виборола диплом ІІІ ступеня та грошову винагороду 1000 грн.

Заохочуємо МАНівців бути відкритими до спілкування та презентувати власні ідеї, які будуть оцінені та визнані.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити