Міні-міс Тернопіль 2017

PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 19:19

Вже шостий рік поспіль у місті Тернополі організовують фестиваль краси і таланту «Міні Міс Тернопіль 2016» Сьогодні ж маленьких красунь разом із їхніми батьками запрошують на кастинг конкурсу. Від 6 до 14 років дівчата можуть брати участь в конкурсі. Всі вони будуть в своїй віковій категорії, то ж не будуть змагатись з дівчатами старше чи молодше. Це дозволяє провести конкурс чесно.

Красуні повинні будуть продемонструвати свої добрі діла, показати спеціальний щоденник, який потрібно вести. Також буде конкурс талантів, де маленькі зможуть показати свої найкращі сторони. Вони можуть танцювати, співати, показувати вироби своїми руками та багато іншого. Останній, найкрасивіший вихід - це дефіле у яскравих сукнях, яке передує найбільш хвилюючій частині вечора - церемонії нагородження, під час якого кожна з учасниць буде нагороджена пам'ятним дипломом, стрічкою, короною. Про це  повідомляють організатори конкурсу - регіональне представництво Національного фестивалю громадська організація «Перша Леді».

Також після кастингу дівчат чекає час підготовки, а потім переможниця буде мати змогу представляти місто на всеукраїнському рівні.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити