«Кіно-хвилька» в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 19:20

Україна має багато талановитих діток. Тому хочеться всіх їх задіяти до якогось заняття, а також показати їх працю на публіку. Тому влаштовують різні заходи, де діти можуть показати та проявити свою майстерність та творчість.

Презентації дитячих телепередач та дитячої телешколи, де навчатимуть творити власні відеошедеври і де навіть можна буде спробувати себе в ролі телеведучих, анімаційні майстерні, писанкарський майстер-клас, створення найдовшої великодньої листівки-вітання воїнам АТО, цікаві флеш-моби і, звісно ж, перегляд дитячих кінострічок та мультфільмів – усе це чекає на тернополян віком від 4 до 16 років.  Всі діти зможуть себе спробувати в різних ролях, які пов’язані в кіно. Це повинно дуже сподобатись дітям. Тому очікується великий ажіотаж. Прийняти участь можуть всі з 7 по 9 квітня в Палаці Кіно. Це буде цікаво, тому не пропустіть.

Поділитися своїм досвідом приїдуть фахові спеціалісти із Києва, Харкова та Запоріжжя — міст, у яких уже тривалий час функціонують дитячі телевізійні школи.  А логічним підсумком “Кіно-Хвильки” стане започаткування кількох премій, зокрема, премії на кращий сценарій дитячого кінофільму”.


 

Коментарі 

 
0 #1 Isobel 02.04.2017 08:00
Ich bin gerade zufaellig auf Ihrer Homepage gelandet (war eigentlich
auf der Suche nach einer anderen Homepage). Ich moechte diese Seite nicht verlassen,
ohne Ihnen ein Lob zu dieser gut strukturierten und schick designten Page zu hinterlassen!

Also visit my webpage Aapkiboli.com: http://Aapkiboli.com/user/profile/8434
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити