Талановитий читець приїде до Тернополя

PDF Друк
Понеділок, 08 травня 2017, 13:03

Зовсім скоро настане день матері, в багатьох містах влаштовують різні програми, щоб розважити людей та привітати матерів. В Тернополі їх буде вітати цього року особлива людина. Неперевершений український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Анатолій Паламаренко стане спеціальним гостем фестивалю «Співоче поле. Тернопіль», який відбудеться 13-14 травня.

Ця людина захоплює, його можна слухати дуже довго. У репертуарі читця – твори Остапа Вишні, Павла Глазового, Миколи Гоголя, Івана Нечуя-Левицького, Олександра Довженка та інших українських і закордонних письменників. Проте найближче до серця йому твори Шевченка. Коли цей чоловік читає вірші, то важко на щось відволіктись та прослухати, адже це приковує увагу. Цей чоловік вміє підкорити вуха людей.

Сам Анатолій каже, що любить робити людям приємно, саме тому завітав у Тернопіль. Для місцевих людей це великий подарунок, тут є дуже багато його шанувальників та тих, хто з великим нетерпінням чекають виступу. Кажуть, що свято матері стане святом для любителів літератури. Проте нічого поганого не буде, якщо це об’єднають в одне.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити