«Океан Ельзи» в Тернополі

PDF Друк
Понеділок, 15 травня 2017, 13:25

«Океан Ельзи» останні декілька місяців подорожували по світу. Вони відвідали багато країн, де показували Україну та її творчість. Проте тур закінчується й на Батьківщині гурту. Зовсім скоро група виступатиме в Рівному, Луцьку та Тернополі. Останнє місто дуже чекає співака, адже тут його найбільше люблять. Жива енергійна публіка захоплює Вакарчука. Тут люди найбільше радіють та беруть участь, наче вони учасники концерту. Все це надихає виступати.

24-го травня «Океан Ельзи» виступить на тернопільському стадіоні, тож варто придбати квиток, адже їх залишилось не так багато, зробити це можна на сайті kasa.in.ua. Ціни досить високі, проте за такий концерт варто віддати певну суму. Є сидячі місця, а також місця в фан-зоні. Також не продають зараз більше 10-ти квитків в одні руки. Тому варто поспішити, якщо хочете потрапити на концерт та почути відомого українського співака у Тернополі.

Багато фанатів вже з нетерпінням чекають виступу, купили квитки та готуються. Це подія, яка дуже яскраво відзначається кожному місті та в Тернополі зокрема. Тож люди вже чекають та готові отримувати позитивні емоції. Тож не пропустіть таку подію, важко не любити таку музику, тож приходьте та насолоджуйтесь.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити