Сергій Жадан в Тернополі

PDF Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 13:15

«Тамплієри» відвідали Тернопіль у рамках мистецького фестивалю «Ї». У Тернополі був фестиваль три дні, література та мистецтво, яке захоплює людей, було представлене на ньому. Приїхали різні письменники, які представляли свої твори, обговорювали літературу. Також приїхав і Сергій Жадан.

Письменник привітав Тернопіль з тим, що у них є можливість проводити фестивалі. Люди мають можливість відвідувати різні заходи та розважатись. Бо на Сході такої можливості немає. Сергій Жадан обговорював проблеми теперішньої ситуації в Україні, теперішнє відношення у людей до літератури. Все це сподобалось людям, багато молоді були в захопленні від таких обговорень.

Письменник презентував проникливі тексти із нової збірки «Тамплієри». Ці тексти про війну, про почуття, про біль та любов. Це потрібно було чути, адже такі слова торкаються людей, торкаються сердець. Тому всі, хто чули, були захоплені та вражені, адже у Жадана є своє бачення світу та життя, воно торкається багатьох, адже це письменник з унікальними думками, які проникають до душі. Багато хто любить Жадана за його відкритість та прямоту, а також ті почуття, які він відчуває до ситуації в країні, може пережити кожен, слухаючи його презентацію.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити