Фестиваль в Тернополі

PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 13:39

В Україні люблять фестивалі та охоче беруть в них участь. Окремої уваги заслуговують спортивні фестивалі, адже прихильників музики дуже багато. На території всієї країни відбуваються різні концерти, на які можна прийти та насолодитись музикою. Тернополяни їздять охоче в різні куточки, проте й в рідному місті є фестиваль. Тому варто виходити з ледачої зими та переходити в режим активного відпочинку. Для цього варто знати розклад, щоб планувати події. І те, що не можна пропустити, це «Файне місто 2017». Це фестиваль, на якому можна отримати надзвичайні емоції.

Проходити все буде на території тернопільського іподрому 20-23 липня. Для всіх присутніх виступатимуть GUANO APES, POETS OF THE FALL, Eskimo Callboy, Брати Гадюкіни, Антитіла, Detach, Korpiklaanі, Betraying The Martyrs, Jinjer, Bloom Twins, Один в каное, Kadnay та багато інших. За таку різноманітну програму доведеться й заплатити, проте воно того варте. Квиток на 4 дні коштуватиме 820 гривень, абонемент в наметове містечко – 200 грн (на одну людину).

Також варто зазначити, що такий фестиваль буде проводитись вже п’ятий раз, тому організатори підготували подарунки в честь ювілею. Також тут буде шість сцен, всюди будуть виступати різні виконавці, звук шалений, найкраща якість. Можна прекрасно відпочити та забути про буденність.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити