«Epolets» в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 14:23

В Тернополі часто можна зустріти різні концерти та музичні фестивалі, також всім відомий фестиваль Файне місто. Проте цього року на ньому буде особливий гість. Рок-гурт вже не вперше приїздить, але щоразу наповнює енергією кожного слухача. Виступ «Epolets» відбувся під час мистецького фестивалю «Ї». кожного разу, коли приїздять ці люди, в місті вирує енергія та емоції, адже це запальні музиканти, які здатні підняти кожного.

Також після концерту всі охочі отримали автографи та фотографії, адже це те, що люблять всі. Люди з великим задоволенням спілкувались з музикантами, ставили їм запитання, фотографувались та отримували задоволення від перебування на концерті. Музиканти справді запалили публіку своєю енергією, тож всі отримали неперевершені враження та почуття.

«Ми залишились дуже задоволені. Я знаю цей гурт давно, слухаю вдома та під час тренувань та роботи. Взагалі дуже подобаються хлопці, адже вони мають хорошу енергетику, яка заряджає. Ми з дівчиною знали, що отримаємо приємні враження від концерту, тому одразу вирішили йти. І не пошкодували, адже дійсно отримали багато позитиву. Після концерту також взяли автограф і сфотографувались», - розповідають слухачі.


 

Коментарі 

 
0 #1 Trudy 26.05.2017 05:59
I could not rresist commenting. Very well written!

Also visit my weblog: http://www.linux.co.uk: http://www.linux.co.uk
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити