В Тернополі розпочався один із найцікавіших Світових проектів – "Before I die!"

PDF Друк
Понеділок, 05 жовтня 2015, 16:50

Україна приєдналась до міжнародного проекту "Before I die", ставши 74 країною, де реалізується такий проект. Першим містом в Україні, яке створить свою дошку «Before I die, I want to…» стало місто Тернопіль.

Вперше даний проект стартував в США (Новому Орлеані). Започаткувала його Candy Chang. Сталося це в 2011 році, причиною для Candy стала втрата близької їй людини. Саме тоді авторка проекту почала по справжньому цінити час, адже це ресурс, який ми не зможемо ніколи не повернути, чи збільшити. Тоді вона і написала фразу, яка пізніше з’явиться на більш як тисячі дошок в 74 країнах світу: «Before I die, I want to…». Там вона написала всі цілі та мрії, які повинна виконати за своє життя. За день на її стіні вже не було вільного місця.

Ось уже 5 років цей проект підкорює нові міста світу, заставляючи людей подумати про ціль свого життя. Знайти її та записати, щоб потім повернутись і написати нову ціль, так як стара вже виконана.

В Тернополі даний проект реалізується за підтримки Тернопільської Міської Ради, дизайнерської студії «Just Аrt» та кав’ярні «Карма Кава». Ініціаторами  були тернопільські активісти та студенти Тернопільського Державного Медичного Університету.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити