Ярмарок у Тернополі

PDF Друк
Четвер, 13 липня 2017, 14:32

У Тернополі пройшов веселий ярмарок, як люблять всі люди. Багато відвідувачів завжди на таких ярмарках, з року в рік люди приходять сюди за товарами та враженнями. Організатори не полишають цю справу та роблять веселий ярмарок щороку.

Тернопільський драмтеатр ім. Тараса Шевченка, завершуючи черговий сезон, вирішив запросити шанувальників Мельпомени на ярмарок. І не на будь-який, а на Сорочинський. Тут не лише продавали щось, а й влаштували танці, співи, гумор.. Відчути його справжній дух, колорит, звісно ж, на сцені  допомагають герої знаменитої повісті Миколи Гоголя. Зібрав же їх тут режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила.

Нова вистава масштабна не лише за значенням, а й за форматом. За жанром це музична комедія. Така новинка до смаку місцевим та всі оцінили виставу. Люди пішли в захваті та хочуть, щоб таке відбувалось знову і знову, адже це захоплює та вражає.

Також було багато танців на святі. Без гарячого та запального танцю ромів танго також не обійшлося. Циган (артист Євген Лацік), безперечно, — мастак не лише мати з будь-якого діла вигоду, а й добре танцювати. І танці, й пісні виконували під живу музику оркестру театру під орудою заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля та Василя Драгомирецького.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити