Концерт у Тернополі

PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 11:36

Багато хто любить музику та культурні заходи, тож 27 жовтня у рамках туру містами України з новою концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков виступить у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка. Початок концерту – о 19:00.  Це співак, якого люблять тисячі та мільйони. Тому його приїзд обіцяє бути грандіозним. Днями відбулася прем’єра нового кліпу Павла Табакова – на танцювальну пісню «Я для тебе». Кліп сподобався багатьом, тож тепер цю пісню можна буде почути ще вживу.

Перший етап гастролей Павла Табакова «Любов Жива» цієї осені охопить вісім міст Західної та Центральної України. Старт туру співак, композитор, переможець телепроектів «Шанс» та «Голос країни» символічно вирішив зробити у рідному Львові – 11 жовтня на сцені Львівської опери. Далі будуть й інші міста.

Чоловік експериментує з різними стилями, тому такі пісні будуть новими для відвідувачів. Сам співак каже, що дуже хоче, щоб слухачам все сподобалось, щоб було приємно слухати та насолоджуватись музикою, яку на його думку створили хорошою. Тому скоро всі тернополяни зможуть це перевірити. Квитки можна придбати в інтернеті, а також і в касах, тому поспішайте, щоб встигнути побачити все.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити