Часто згадують старе відео

PDF Друк
П'ятниця, 10 листопада 2017, 13:42

Тернопіль відзначився багатьма людьми, проте нещодавно завоювали популярність гумористи Тернопільські коміки з команди "VIP Тернопіль" поширили у Facebook відео та показали, як вони колись виступали на КВН 10 років тому. Це стало приємними спогадами не лише для них, але й для всіх тернополян, адже ця команда прославила їх на всю країну. Тепер вони популярні та мають багато проектів, але не забувають про рідне місто.

Протягом двох днів ролик набув неабиякої популярності - майже 400 поширень та близько 2 тисяч "вподобань". Наразі їхній "раритетний" виступ вже переглянуло 48 тисяч людей. Фанати гумористів з "файного" міста пишуть, що зовнішньо артисти майже не змінилися. Вони продовжують працювати над собою, над своїми жартами, дивують та смішать людей.

Нагадаємо, що "VIP Тернопіль" – українська команда КВН та "Ліги Сміху" з Тернополя, створена у 2008 році. За ці роки команда взяла участь у багатьох лігах КВН. Учасники команди "VIP" Тетяна Песик та Віктор Гевко виграли 50 тисяч гривень на шоу "Розсміши коміка". Трохи згодом дует узяв участь у спецвипуску шоу, де заробив вже 100 тисяч. Зараз Тетяна виступає з "95 кварталом". Зараз вони знімаються у багатьох проектах та серіалах від студії "Квартал 95".


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити