Приїде Debbie Cameron

PDF Друк
Середа, 22 листопада 2017, 16:04

Всі люблять музику та хочуть більше концертів у своєму місті. Тому є хороша новина для тернополян, адже скоро 1-3 грудня у тернопільському драмтеатрі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Це неймовірна подія для багатьох людей, тому важливо знати про це заздалегідь та спішити купити квитки, адже їх обмежена кількість, а прийти захоче багато людей. Цього року вже дванадцятий рік поспіль до Тернополя приїдуть кращі джазові виконавці з усього світу: Польщі, Данії, Америки, України та Німеччини.

Однією з найяскравіших учасниць фестивалю стане легендарна джазова співачка Debbie Cameron, яка привезе у наше місто свій проект «Debbie Cameron Project» (DK – UA – PL – СА). Деббі почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. Після того, як у 1980 р. переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse. Це неймовірна людина, яка точно сподобається кожному. Також цього ж дня на сцені фестивалі «JazzBez» виступить колектив з Польщі «Micha? Martyniuk Trio feat. Jakub Skowronski» (POL).

Квитки вже можна купити в касі Драмтеатру та у ЦУМі (1-й пов. Відділ Konica) та на сайті https://www.concert.ua/ua/events/jazzbez


 

Коментарі 

 
0 #1 Christie 26.11.2017 03:08
?orking as a contract paralegal h?s componbents in its favor, and factors which are desgructive to some people.
If a sense of journey andd ple?sur? in your work life
is what wou?d suit you the best, freelancing could be
an important option for you!

Here is my web-site - Jack: http://www.linux.net
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити