Тернополянин створює унікальні сірникові витвори

PDF Друк
П'ятниця, 11 березня 2016, 18:20

Музичні інструменти, макети храмів, стадіонів та залізничних вокзалів виготовляє із сірників талановитий хлопець із Тернополя. Витвори Мар’яна Вархоліка вже давно не перестають дивувати українців. Однак майстер вирішив представити свої вироби за кордоном. Відтак, незабаром, 18 березня, Мар’ян  представить свої роботи канадцям. У Торонто відбудеться виставка, на якій буде представлено чотирнадцять унікальних експонатів, створених руками хлопця.

Одна із них – це портрет Кобзаря, який Мар’ян завершив зовсім нещодавно. Ідея втілювати «сірникові» фантазії на полотні прийшла до майстра не так давно. До цього часу талановитий тернополянин займався виготовленням різноманітних макетів. У його руках оживали мініатюрні храми, стародавні будівлі та навіть стадіон «Євро 2012». Створення сірникових картин – на даний момент стало улюбленою справою хлопця. Це дає йому можливість бути унікальним серед інших любителів сірникового хобі.

На створення таких витворів, за словами митця, необхідно мати чимале терпіння. Ця справа вимагає значних зусиль та займає багато часу. До прикладу, на створення портрету Шевченка витратилося близько п’ятнадцяти тисяч сірників. Всього у доробку Мар’яна налічується чотирнадцять сірникових картин.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити