У Тернополі презентують восьме чудо світу

PDF Друк
Вівторок, 15 березня 2016, 14:12

Трояндові композиції з волосинки, караван верблюдів у вушці голки, портрети на рисовій зернині або пейзаж на маковому зернятку. Усе це не чиясь недолуга вигадка, а реальність відтворена руками відомого майстра Володимира Казаряна. Свої шедеври, який наразі понад півтисячі експонатів митець створює в унікальному стилі під мікроскопом, який збільшує у двісті п’ятдесят разів.

Науковці та мистецтвознавці назвали «мікровитвори» Казаряна восьмим чудом світу. Його роботи стали окрасою колекцій президентів Білла Клінтона (Америка), Хосні Мубарака (Єгипту), Леоніда Кравчука та Леоніда Кучми, а також актора Арнольда Шварценеггера.

Автор поповнює свою колекцією впродовж чверть століття. Геніальні роботи створюються у цілковитій тиші. Буває майстер навіть підв’язує руки ремінцями, аби не схибити.

Досвід створювати витончені мініатюри Володимира Казарян перейняв у свого батька.

Побачити унікальну виставку мікромініатюр на власні очі жителі Тернополя зможуть упродовж трьох тижнів. Урочисте відкриття мистецького заходу за участі відомого майстра Володимира Казаряна, відкриють у Тернополі 17 березня о 15 годині у приміщенні Арт-Галереї на вул. Сагайдачного, 13.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити