Економіка і бізнес
На Тернопільщині найнижчі зарплати в Україні PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 16:41

Про такі сумні реалії поділилась у інтерв’ю відомий науковець Інституту соціальних досліджень та демографії пані Лідія Ткаченко, яка розповіла, що рівень заробітної плати коливається по всіх регіонах. Це залежить від багатьох факторів: рівень розвитку промисловості в області, рівень зайнятості людей, розвиток економіки і т.п.

“На Тернопільщині, наприклад, середня заробітна плата складає 3500 гривень, тому що в данному регіоні не розвинено виробництво в тій мірі, в якій його рівень сягає у Донецьку чи Луганську, де середні зарплати вже від 4 до 6 тисяч гривень.

 
Зекономлені кошти слід спрямовувати на інші об’єкти, аби в області не було PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 12:52

На 18 проектах, які реалізовуються в Тернопільській області цього року та фінансуються з Фонду регіонального розвитку вдалося заощадити понад 1,43 млн грн. За результатами засідання регіональної комісії*, ці кошти будуть перенаправленні на Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації, аби завершити будівництво очисних споруд на даному об’єкті вже у нинішньому році.

 
В Україні розпочала роботу Інтерактивна карта проектів з енергоефективності PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 18:27

Її розробники мають на меті забезпечити комунікацію авторів енергоефективних проектів з інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у ці сфери.

Карта акумулює інформацію про проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні.

 
До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 175,5 млн. грн. плати за землю PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 13:11

З початку року до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 175,5 млн. грн. плати за землю. Зокрема, 132,4 млн. грн. сплачено юридичними особами і 43, 1млн. грн. - фізичними особами. За словами заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергія Господарика, це відповідно на 26,9 млн. грн. та на 9 млн. грн. більше від очікуваних надходжень.

 
Переселенці активно користуються послугами служби зайнятості Тернопільщини PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 11:10

Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Переселенцям, які звертаються до центрів зайнятості Тернопільської області, надається весь спектр соціальних послуг – пошук роботи, участь в оплачуваних громадських та тимчасових роботах, інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, для бажаючих розглядається можливість підвищення їхньої кваліфікації, професійної підготовки та перепідготовки, а також започаткування власної справи.

 
На Тернопільщині зросла загальна кількість продаж товарів PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 11:52

Загальний товарообіг Тернопільської області за підсумками січня-вересня 2016 року склав 412,5 млн дол. США й порівняно з аналогічним періодом 2015 року збільшився на 11%. Зокрема, «Імпорт» становив 208,3 млн дол. США та порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 15%, «Експорт» – 204,1 млн дол. США і збільшився на 8%. Про це повідомляють у Відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області. У вересні загальний товарообіг склав 55,9 млн дол. США.

 
На Тернопільщині пришвидшили свою роботу будівельні організації PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 17:03

На Тернопільщині підвищили активність підрядні будівельні організації області. Протягом січня-вересня поточного року будівельні підприємства виконали обсяг робіт на суму 869,5 млн гривень. Це на 34,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 
Тернопіль очікує на підприємницьку революцію PDF Друк
Середа, 21 вересня 2016, 21:13

Тернопіль – місто революції

Тернопіль, мабуть, стане першим містом в Україні, де відбудеться революція, яка повинна докорінно змінити й покращити дохід коштів до місцевого бюджету. «Підприємці мають працювати, а не «вибивати» дозволи» - наголошує один з жителів міста. Міський голова активно взявся за покращення умов праці для підприємців. На його думку, допомога підприємцям є єдиною зброєю, щоб наповнити місцевий бюджет.

 
Тернопільські депутати вимагаються від Києва мораторій на підвищення тарифів PDF Друк
Вівторок, 12 липня 2016, 11:58

Депутати Тернопільської міської ради ухвалили Звернення до вищого керівництва держави щодо необґрунтованого підняття тарифів на комунальні послуги. Відповідне рішення депутати прийняли на сесії 12 липня 2016 року.

У зверненні йдеться, що через складну соціально-економічну ситуацію в Україні, відсутністю реального зростання доходів населення, депутати міської ради Тернополя закликають керівників держави та голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг розглянути можливість запровадження мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

Також у зверненні депутати наголошують на гострій необхідності прийняття пакету Законів України щодо децентралізації повноважень в частині затвердження цін і тарифів на теплову енергію, послуг водопостачання та водовідведення. З відповідною пропозицією Тернопільська міська рада вже зверталась до керівників держави своїм рішенням №7/7/2 від 21.04.2016р.

 
Компанія "Поверхи" успішно діє на тернопільському ринку PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2013, 23:11

90-і роки в нашій країні були бурхливими. Проблеми торкнулися тоді всіх сфер економіки, і ринок нерухомості, звичайно, не виняток: агенства і приватні ріелтори іноді могли виявитися шахраями, і репутація професії була зіпсована.

90-і роки в нашій країні були бурхливими. Проблеми торкнулися тоді всіх сфер економіки, і ринок нерухомості, звичайно, не виняток: агенства і приватні ріелтори іноді могли виявитися шахраями, і репутація професії була зіпсована. І хоча часи давно змінилися - хтось досі з невдоволенням відгукується про «цих агентів».

Агентство нерухомості «Поверхи» поставила собі завдання - вивести саму професію на новий рівень і переломити ставлення до неї, сформувавши уявлення про ріелторів як про професіонала з великої літери.

«Наші ріелтори пишаються тим, що працюють у «Поверх»! - Це визнання можна почути і від адміністрації компанії, і від самих ріелторів. Багатьом з них є з чим порівняти, маючи й інший досвід роботи: «Ріелтор «Поверхів» - ніби з іншої планети.» - Кажуть вони.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2