Інтерв'ю з виробником фонтанів

PDF Друк
Вівторок, 29 жовтня 2013, 00:10

Яскравий приклад - світломузичний пішохідний фонтан. Його відкриття стало важливою подією для міста. Водний ансамбль доповнюють білосніжні балюстради, ліхтарі.  Інтерв'ю з виробником фонтанів

- Які сучасні технології в фонтаностроеніі Ви застосовуєте у своїй практиці?

- Яскравий приклад - світломузичний пішохідний фонтан. Його відкриття стало важливою подією для міста. Водний ансамбль доповнюють білосніжні балюстради, ліхтарі. Тут завжди багато дітей і молоді. Городяни та гості міста спеціально приїжджають сюди, щоб побачити яскраве водне шоу. Іншого такого у Тернопільській області на сьогоднішній день немає. Сучасні технології дозволяють створювати незвичайні світлові і музичні ефекти від руху струменів води. Зараз дуже активно розвивається такий напрямок, як оренда фонтанів. Технології, які ми застосовуємо, дозволяють встановлювати музичні фонтани в будь-яких приміщеннях, а також на відкритому повітрі.- Що для Вас є головним принципом у будівельній діяльності?

- Є така фраза: «Архітектор не може виправити помилку - хіба що обсадити стіни плющем». Я вважаю, що точність, професіоналізм виконання і сумлінність - основні принципи, на підставі яких ми працюємо. Наше покликання - створювати красу, створювати вигляд міст країни, в якій ми живемо і якої хочемо пишатися. Ми не просто будуємо та обслуговуємо фонтани, ми міняємо статус міст, так як місто з фонтанами і без них - це два різних міста з однією назвою.

В кінці інтерв'ю стає зрозуміло, чому поети писали свої вірші про фонтанах Петергофа, і чому фонтан в перекладі з латинської означає «ключ», «джерело». Фонтани дійсно є справжнім цілющим джерелом, хоча б тому, дарують нам гарний настрій, а це, погодьтеся, так важливо в нашому житті. І відразу на розум приходять рядки Рільке: «Я раптом дізнався так багато про фонтанах, про казкові деревах зі скла, таких завжди загадкових і дивних ... Мені варто згадати ці впечатленья і що зі мною тоді сталося, і я захоплений тяжкістю паденья води, такий схожою на скло... ».


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити