Компанія "Поверхи" успішно діє на тернопільському ринку

PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2013, 23:11

90-і роки в нашій країні були бурхливими. Проблеми торкнулися тоді всіх сфер економіки, і ринок нерухомості, звичайно, не виняток: агенства і приватні ріелтори іноді могли виявитися шахраями, і репутація професії була зіпсована.

90-і роки в нашій країні були бурхливими. Проблеми торкнулися тоді всіх сфер економіки, і ринок нерухомості, звичайно, не виняток: агенства і приватні ріелтори іноді могли виявитися шахраями, і репутація професії була зіпсована. І хоча часи давно змінилися - хтось досі з невдоволенням відгукується про «цих агентів».

Агентство нерухомості «Поверхи» поставила собі завдання - вивести саму професію на новий рівень і переломити ставлення до неї, сформувавши уявлення про ріелторів як про професіонала з великої літери.

«Наші ріелтори пишаються тим, що працюють у «Поверх»! - Це визнання можна почути і від адміністрації компанії, і від самих ріелторів. Багатьом з них є з чим порівняти, маючи й інший досвід роботи: «Ріелтор «Поверхів» - ніби з іншої планети.» - Кажуть вони.

В офісі компанії - просторі зали з безліччю столів та оргтехнікою. Фахівці зайняті своєю справою - скрізь порядок і діловий настрій. У кожного ріелтора - робоче місце з сучасним комп'ютером, інтернет і мобільний зв'язок оплачується агентством. У його розпорядженні - сучасні переговорні і будь-яка техніка, для нього - великі знижки на рекламу в газетах та інтернет-порталах, безкоштовно - курс навчання і персональний наставник, доступ до інформації та аналітиці, на допомогу йому працюють юристи, маркетологи, іпотечний брокерів, і фахівець служби інформації. Фірмове відміну рієлтора «Поверхів» - посмішка і відкритий погляд. А секрет - в цінностях компанії.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити