Зекономлені кошти слід спрямовувати на інші об’єкти, аби в області не було

PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 12:52

На 18 проектах, які реалізовуються в Тернопільській області цього року та фінансуються з Фонду регіонального розвитку вдалося заощадити понад 1,43 млн грн. За результатами засідання регіональної комісії*, ці кошти будуть перенаправленні на Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації, аби завершити будівництво очисних споруд на даному об’єкті вже у нинішньому році.

«Раціональне використання фінансових ресурсів, жорсткий контроль за грошовими потоками та прозорі тендери дали змогу заощадити чималу суму, якої буде достатньо, щоб вже у цьому році завершити будівництво очисних споруд в Микулинецькій лікарні. Таким чином, ми уникнемо ситуації, коли незавершені проекти переносяться на наступний рік. Наше завдання докладати максимум зусиль, аби на Тернопільщині не виникали нові довгобуди і скорочувалася чисельність існуючих», - зазначив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Він також підкреслив, що максимально швидке завершення будівельних та ремонтних робіт на даному об’єкті є важливим з огляду на те, що у Микулинецькій фізіотерапевтичній лікарні зможуть проходити реабілітацію учасники АТО та члени їхніх родин.

Таким чином, відповідно до ухваленого комісією рішення, департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА підготує та направить необхідні документи в Мінрегіон України для внесення змін до проекту розпорядження КМУ.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити