Як правильно оцінювати майно?

PDF Друк
Субота, 07 квітня 2018, 20:57

Іноді трапляються випадки, коли людині необхідно дізнатися конкретну вартість будови, речей або приміщення. В такому випадку недостатньо просто скористуватися пошуковою системою в Інтернеті, адже інформація звідти не точна і не затверджена офіційно. До того ж, тільки людина зі спеціальною освітою може правильно оцінити річ, враховуючи її реальний вік, ушкодження та такий фактор, як природний знос.

Наразі така послуга, як експертна оцінка майна надається як державними, так і приватними установами. Спеціалісти вираховують реальну вартість речей або приміщень на даний момент часу, відштовхуючись від ринкових цін.

Оцінка нерухомості і майна займає деякий час і потребує наймання людини с достатнім досвідом у цій справі. Саме досвід та освіта людини, що оцінюватиме, стане гарантією якісного та точного  результату.

Оцінку майна роблять при купівлі та продажу нерухомості, за вимогою суду, якщо власнику треба виплачувати якісь позики та штрафи. Також майно оцінюють при розлученні, щоб ювелірно поділити навпіл сумісно нажиті речі ті нерухомість.

Оцінювання майна має бути затверджено спеціальним документом з необхідними підписами, печатками та штампами.