Історія
Книга про Тернопіль PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 15:49

Вийшла найновіша книга про Тернопіль. Тут все: його історія, пам’ятки, згадки. Як розповів керівник видавництва “Джура” Василь Ванчура, у цій книзі кілька знаних авторів поділилися власними дослідженнями історії міста. Є чимало кольорових і чорно-білих ілюстрацій давнього Тернополя. Всі вони варті уваги, можна знайти багато цікавого та побачити, якими були ці будівлі раніше.

Вартує книга – 250 грн. Для того, аби інші книжкові магазини не збільшували вартість видання, відтак щоб вона була доступнішою покупцям, реалізують “Тернопіль, Ternopil, Tarnopol” лише у “Джурі” за собівартістю. Можлива доставка додому через інтернет-замовлення. Частково видання профінансовано з бюджету Тернопільської міської ради, яка вважається основним замовником книги.

 
В Тернополі відновлюють історичні об’єкти PDF Друк
Понеділок, 13 березня 2017, 21:10

Місцеві жителі та влада Тернополя запевняють, що після війни тут не залишилось майже старих історичних будівель та об’єктів. Вирішили це відновлювати, адже це потрібна частина міста. Прикрасою міста були колонки-качалки. Вони були гарно оздоблені та створювали в місті своєрідну атмосферу.

Вирішили відновити такі качалки, адже вони будуть не лише постачати місцевих водою, що теж дуже важливо, але й прикрашати місто. Збираються їх виготовити вже до кінця літа та встановлювати по території всього міста, щоб воно набуло знову історичної атмосфери, щоб відновити стару частину.

 
Сьогодні в Тернополі вшановується пам'ять жертв репресій в період ВВВ PDF Друк
Понеділок, 19 травня 2014, 22:40

Сьогодні, о 12:00 годині всі бажаючі жителі та гості Тернополя змогли долучитись до дійства, пов'язаного з вшануванням пам'яті репресованих під час другої світової війни українців. Панахида пройшла по вул. Коперника, 1, на території біля музею політичних в'язнів. У заході взяв участь та виступив з промовою голова обласної державної адміністрації Тернополя Олег Сиротюк.