В Тернополі відновлюють історичні об’єкти

PDF Друк
Понеділок, 13 березня 2017, 21:10

Місцеві жителі та влада Тернополя запевняють, що після війни тут не залишилось майже старих історичних будівель та об’єктів. Вирішили це відновлювати, адже це потрібна частина міста. Прикрасою міста були колонки-качалки. Вони були гарно оздоблені та створювали в місті своєрідну атмосферу.

Вирішили відновити такі качалки, адже вони будуть не лише постачати місцевих водою, що теж дуже важливо, але й прикрашати місто. Збираються їх виготовити вже до кінця літа та встановлювати по території всього міста, щоб воно набуло знову історичної атмосфери, щоб відновити стару частину.

Це оцінили і жителі міста, адже вони теж помічають, що все лише нове. А ідея з колонками всім сподобалась, бо це не вимагає великого вкладу грошей, але відтворює атмосферу міста. Тому це хороше рішення, яке повпливає на вигляд Тернополя. Особливо, хто живе в центрі міста хочуть бачити такі колонки, адже їм хочеться бачити щось схоже на старовинне, а також це послужить водою. Такі нововведення почнуть відбуватись в другій половині року, проте всі вже чекають, та вже є багато ідей, як будуть виглядати ці колонки. Вони відновлять дух Тернополя та повернуть йому історичний вигляд.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити