Книга про Тернопіль

PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 15:49

Вийшла найновіша книга про Тернопіль. Тут все: його історія, пам’ятки, згадки. Як розповів керівник видавництва “Джура” Василь Ванчура, у цій книзі кілька знаних авторів поділилися власними дослідженнями історії міста. Є чимало кольорових і чорно-білих ілюстрацій давнього Тернополя. Всі вони варті уваги, можна знайти багато цікавого та побачити, якими були ці будівлі раніше.

Вартує книга – 250 грн. Для того, аби інші книжкові магазини не збільшували вартість видання, відтак щоб вона була доступнішою покупцям, реалізують “Тернопіль, Ternopil, Tarnopol” лише у “Джурі” за собівартістю. Можлива доставка додому через інтернет-замовлення. Частково видання профінансовано з бюджету Тернопільської міської ради, яка вважається основним замовником книги.

Книгу можуть придбати всі бажаючі, хто хоче знати щось про своє місто, про його історію. Також захоплює ця книга українських істориків, які готові брати історичну літературу про будь-яке місто. Насправді книга вийшла дуже красивою, змістовною та цікавою, тож варто звернути увагу на це. Тим більше, що коштує вона не дорого, тож можна дозволити собі дізнатись частинку рідної місцевості.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити