Вчора показали нові колекції українських дизайнерів

PDF Друк
П'ятниця, 16 травня 2014, 14:50

Тернопільські любителі моди та стилю матимуть сьогодні нагоду ознайомитися з новими колекціями українських відомих дизайнерів. В обласному центрі стартують Тернопільські дні моди, які за рахунком, пройдуть вже вп’яте.Тернопільські любителі моди та стилю матимуть сьогодні нагоду ознайомитися з новими колекціями українських відомих дизайнерів. В обласному центрі стартують Тернопільські дні моди, які за рахунком, пройдуть вже вп’яте.

«Зараз наше завдання зробити тернопільські дні моди в європейському форматі, продемонструвати, що у тернополян європейське бачення цієї індустрії. А поки що за організацією такого заходу ми посідаємо 10 місце в Україні», – зазначив начальник управління культури Тернопільської міської ради Олександр Смик.

Відомі столичні кутюр’є – Андре Тан, Інна Ігнатевська, Олена Сереброва, Голда Виноградська та дизайнери модного дому «РІТО» і Гоша Алтшулер привезуть у Тернопіль свої кращі колекції суконь, пальт, діловиих костюмів, і, навіть, шкільної форми.

За словами координатора заходу Марії Гудими, в рамках модного вечора у драматичному театрі проведуть і благодійний показ дитячого одягу Лариси Лобанової. Для цього тернопільських батьків запрошували зв’язатися попередньо з організаторами для зняття мірок із дітей, аби ті пізніше дефілювали по подіуму, пише Vsemisto. Пізніше ці моделі можна буде купити за доступною ціною, а виручені гроші підуть на потреби хворих дітей.

Західні майстри фенш-індустрії також не оминуть увагою Тернопільські дні моди. Так, зі Львова до нас прибуде Malva Florea та Ольга Романова. Із Мюнхена до нас приїде відома дизайнерка Ірина Цайдлер. У цьогорічних днях моди візьмуть участь і тернопільські дизайнери, які підготували цікаві сюрпризи.

Тож п’яті Тернопільські дні моди розпочнуться сьогодні, 16 травня у фойє драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка о 18:00. Перепустка у світ моди вартуватиме 150 гривень.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити