Bивезення львівського сміття на територію села Малашівці поблизу Тернополя

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 17:22

В ніч з 21 на 22 листопада 2016 року на Тернопільщині відбулась сміттєва диверсія. Працівники Малашівецького сміттєзвалища, яке перебуває на території громади с. Малашівці, виявили стихійне сміттєзвалище у межах села, неподалік полігону. При попередньому огляді сміття виявлено, що відходи мають «львівське» походження.

Жодна з міських рад Львівської області, жодне Львівське комунальне чи приватне підприємство офіційно не зверталися до Тернопільської міської ради з проханням прийняти львівське сміття на тернопільські полігони.

Тому, ми, депутати міської ради Тернополя, офіційно звертаємося до наших львівських колег з вимогою негайно вивести сміття, вибачитися перед мешканцями села Малашівці за завдану шкоду та сплатити відповідну компенсацію.

Неприпустимо, коли працівники підприємств, які збирають львівське сміття, на своїх сміттєвозах «по-бандитськи», під покровом ночі, скидають сміття у сусідній області фактично «під паркани людей».

Львівське керівництво має пам’ятати старі українські прислів’я - дороговкази нам від наших пращурів: «Кожний над своїм сміттям пан» та «Не носи сміття під чужу хату». Якщо порушувати ці заповіти, не можливо будувати добросусідські та цивілізовані стосунки між нашими містами.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити