Благодійність тернопільських красунь

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 15:35

Кожна жінка має в собі співчуття та доброту. Це потрібно використовувати для допомоги іншим. Тому найчастіше благодійністю займаються жінки. Цю естафету прийняли і дівчата, які брали участь в конкурсі «Міс Тернопіль 2017». Вони влаштували благодійні акції, на яких зібрали досить значну кількість коштів.

Всі зібрані гроші вирішили передати до реабілітаційного центру, де навчаються та відновлюються дітки з неврологічними та ортопедичними проблемами. Тут є проблема з обладнанням, а також діткам немає чим навіть гратись. Все вже старе та потребує оновлення. Тому дівчата вирішили організувати таку акцію та допомогти цьому закладу, адже там перебувають дітки, які потребують особливого догляду та уваги.

«Нам не байдуже на тих, хто страждає. Тому ми вирішили організувати такий захід. Ми продавали різні товари, співпрацювали з організаціями, які пожертвували кошти, різні магазини та підприємства також долучались до цього. Ми змогли зібрати досить значну суму грошей, і дуже цьому раді. Думаю ще більше зрадіє заклад, де лікуються дітки, адже їм ці кошти, як нікому, потрібні. Тепер вони зможуть купити все необхідне», - розповідає конкурсантка.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити