В Тернополі досліджують підземелля

PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 11:28

В Тернополі є багато підземних ходів та різних викопаних ям. Це все захоплює людей, які тут проживають, молодь, туристів. Тому вирішили дослідити таке явище. Запросили краєзнавців з столиці з обладнанням, яке допоможе визначити все про підземні шляхи під Тернополем. Це дуже цікаво краєзнавцям та археологам, які також підключаться до розслідування.

А всі жителі з цікавістю спостерігають за тим, що відбувається, з вікон виглядають, а деякі, проходячи повз залишаються подивитись, що ж відбувається. Поки дослідження лише почались, ще нічого не знайшли, проте кажуть, що під землею можуть бути різні предмети, які знадобляться музеям. Це було б дуже добре, якби щось цікаве знайшли, бо це ніколи не буває зайвим. Також перевірять чи були тут люди, чи хтось вже шукав щось в цих місцях.

Дослідники кажуть, що їм також досить цікаво глянути на підземелля Тернополя, тому з радістю приїхали сюди з Києва, аби подивитись та дослідити, що відбувається під ногами у місцевих жителів. Скоро будемо знати, що там знайшли, як проходять дослідження, та що було під землею, яку кожного дня топчуть люди. Це все дуже цікаво та може принести багато корисних та старих знахідок.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити