Зйомки в Тернополі

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:29

Тернопіль – гарне місто, яке приваблює багатьох. Не обходять стороною і кінорежисери. Це місто стало знімальним майданчиком. Зараз у Тернополі тривають зйомки короткометражного фільму Нікона Романченка "Поза зоною".  Це стало приємною новиною для всіх жителів міста, а також багато людей змогли прийняти участь в зйомках, вони грали ролі в масових планах.

Креативна команда молодих столичних кінематографістів  "Сучасне українське кіно" звичайний тролейбус перетворила на знімальний майданчик. В тролейбусі перебуває головна героїня, яка переживає, що давно не чула свого сина, а навколо вирує життя та за вікном Тернопіль.

Фільм повинен вийти дуже захоплюючим. Проте багатьох людей приємно вразило, що саме Тернопіль обрали для зйомок. Люди раді та горді за своє місто, що воно таке красиве, що приваблює людей. «Ми давно не бачили якихось зйомок. Тепер ж дуже зраділи, що наше місто сподобалось режисерам. Фільм повинен бути хорошим. Також приємно, що багато місцевих приймали участь в зйомках. Це приносить їм радість. Ми всі вже чекаємо, коли вийде фільм, бо всі ходимо повз та спостерігаємо за процесом. Це повинно бути щось душевне та українське, адже пов’язано з АТО», - розповідає жителька Тернополя.Схожі новини:

 

Коментарі 

 
0 #1 Jayme 30.04.2017 11:19
Really, this is a handy website.

my page ... Gadget
Insurance: http://www.soscvs.org.mz/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=753664
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити