Що подарувати мамі?

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 23:13

«Нічого НЕ вези, що не вигадуй, все у мене є, - говорила мені мама, коли я їй повідомив, що збираюся приїхати. - Все тобі свята та розваги в голові ...

Я звичайно не люблю, коли вона так говорить. І взагалі незрозуміло ставати, то чи є у неї дійсно все є або мама трохи кривить душею і не хоче обтяжувати мене, а нічого путнього у неї немає і ні на кухні, ні в гардеробі. Може, кожен раз, коли вона подзвонить, а я такий, ма, я зайнятий, давай потім або швидше ... Дуже погано виходить. »

«Ну добре, раз я зібрався приїхати додому раз на півроку, потрібно сходити в магазин підібрати щось у подарунок. Може, покликати кого-то з подруг? Дівчата ж краще розуміють один одного ... »

«-Ленка, привіт! Це Саша ... Як справи? У тебе є завтра час вільний? У тренажерку, так припини, мені потрібна твоя допомога ... Пропусти разок. Дуже потрібно, ось спасибі тобі велике ... Давай завтра в центрі, на нашому місці, я візьму тебе каву відразу твій улюблений ... Ні, я не підлещуюсь. А чому так терміново? Так післязавтра буду їхати додому, до мами. І якраз на день Матері приїду, не такий я вже й негідник. Допоможи подарунок вибрати, Ленка. Я вже й не знаю, що подарувати мамі, передумав гору цілу ідей .. Ну спасибі, що погодилася, угу ... Давай, до завтра, угу, давай ... »

«Вечір обіцяв бути не особливо цікавим, тому я вирішив піти пішки додому з ництва. Хоча пиляти було через півміста. Я розглядаю вітрини і веду себе як турист. Телефон навіть мовчить, чи не пікають повідомлення. Приємне майже травневе затишшя. Раптом з потоку машин синтезувалася срібляста BMW, прилаштувалася на узбіччі, з неї вийшла, а точніше - вистрибнула маленька дівчинка років 5-ти, а з боку водія здався досить молодий папанька. Вони перешумелі, здавалося, все місто.

- Юлія, не гони, кому кажу, стій на місці, підтягни спідницю акуратно, де твій носовичок ?!

Таке враження, що цю фразу він вивчив вже давно і повторює чисто на автоматі.

- Все налмальна, тато, пішли. Будеш зі мною робити подарунок для мами своїми руками. Хендмейд!

Я посміхнувся, адже така дрібна, а ось хендмейд уже освоює. Вищезгаданий тато вже схопив свою регочучу кнопку попід пахви і поволік на майстер-клас дитячої студії в будинку навпроти. Я пішов далі.

А й справді хороша ідея - подарунок своїми руками. Але що я зроблю сам за 2 дні ?! Вбивши в пошук «DIY (do it yourself - зроби сам, очманіла ручка) кращий подарунок мамі», я зрозумів, що це занадто нечіткий запит для пошуку. Будинки з компа ще пошукаю, вирішив я. »

«- Корисно ходити додому пішки, - подумав я вже біля будинку. - Навіть апетит з'явився.

Сумка полетіла в кут, домашні тапочки звично зачовгали по паркету. Вмитися, розігріти поїсти, ну може серіальчік подивитися і знайти мамі подарунок в інтернеті: ось мій список-мінімум на сьогоднішній вечір!

Подзвонила Аліна, кликала гуляти, я сказав, що мовляв приходь в гості, допоможеш шукати подарунок мамі і своїй заодно, але так як у Аліни були явно інші плани, вона фиркнула і сказала, що іншим разом. Дивна панянка.

Щільно поївши і подивившись серію улюбленого серіалу, я сів за простори інтернету з метою все-таки хоч щось знайти мамі. І ось що мене осінило до тремтіння в колінах. »

«СТВОРЮЄМО інтер'єрні КАРТИНУ В СТИЛІ STRING-ART»

У мене мама завжди мріяла про Париж, хоча якось не вдавалося поїхати туди хоча б на екскурсію. Ось я і вирішив подарувати хоча б таку картину. Я приготувався до безсонної ночі і взявся читати статтю про такий подарунок.