Освіта
Стадіон замість ВУЗу PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 13:33

У Тернополі є прекрасний інститут економіки та підприємництва. Там навчається багато людей та отримують освіту, яка потім знадобиться їм у житті. Проте тепер більше ніхто не зможе там навчатись, адже у закладу забирають землю. Тепер там побудуть стадіон. Це дуже дивно, що влада замість освітнього закладу будує спортивний. Голосування провели дуже швидко та прийняли рішення забрати землю, адже хочуть, щоб стадіон став кращим та комфортнішим.

 
Заступник міністра освіти в гостях у Тернополі PDF Друк
Середа, 07 червня 2017, 13:59

До Тернополя завітав заступник міністра освіти. Всі цікаво, що він збирається робити чи перевіряти. Заступник Міністра освіти й науки України Роман Греба, директор Українського державного центру міжнародної освіти МОН України Олена Шаповалова, та інші працівники зустрілися з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

 
Тернопіль – студентське місто PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 22:20

Директор університету в Тернополі заявив, що тут дійсно достойна освіта. Університет готовий конкурувати з будь-яким в Україні. Директор дуже гордий за такий заклад, тому розповідає журналістам, як тут добре вчитись та скільки задоволених магістрів та спеціалістів випускається.

Як розповідає директор, з енциклопедичними знаннями далеко не підеш. Потрібна практика, яку саме можна здобути в університеті. Тут вчать поєднувати вивчене з використанням. Всі студенти вчаться старанно, немає особливих невдах. Поступають ті, що хочуть навчатись, адже конкурс великий. Тому студенти цього університету часто здобувають перемоги на різних олімпіадах та змаганнях.

 
Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 12:49

15-16 грудня 2016 року юридичний факультет ТНЕУ проводитиме Інтелектуальний турнір «Natus vincere» для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів 1-2 курсів коледжів – командні змагання між тими, хто вміє письмово та усно висловлювати й обґрунтовувати свою позицію з приводу тієї чи іншої проблеми та довести її в наукових дискусіях – раундах.

 
Якість знань в сільських школах PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 13:16

“Лише за останній рік завдяки опорним школам 332 дитини, які сиділи ізольовано і здобували індивідуальне навчання, тепер їздять в школу і нормально навчаються”. Про це розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на відкритті семінару «Управління освітою та якість освіти в сільській місцевості».

 
На Тернопільщині відбулося підвищення професійності служб охорони праці PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 18:40

22 листопада 2016 року в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 працівниками управління освіти і науки облдержадміністрації проведено обласний семінар-нараду з представниками служб охорони праці закладів освіти.

 
Теребовля - переможець у спецномінації конкурсу “7 чудес України: історичні міста та містечка” PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 18:20

Теребовля – серед переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка»  у спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Церемонія нагородження переможців акції відбулася 9 листопада  у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври “7 чудес України: історичні міста та містечка”.

 
Висловили подяку за організацію відпочинку дітей із зони АТО PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 14:39

Голова Донецької обласної державної адміністрації та обласної військо-цивільної адміністрації Павло Жебрівський висловив подяку голові Тернопільської обласної державної адміністрації Степану Барні за вагомий внесок в організацію оздоровлення та відпочинку міст і районів Донеччини. Це – діти з зони АТО, діти з сімей вимушених переселенців та діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 
У Тернополі знову зможуть навчатись студенти з В’єтнаму PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 14:53

Студенти з провінції Донг Най Соціалістичної Республіки В’єтнам знову можуть здобувати вищу освіту у вищих навчальних закладах Тернополя. Відповідних домовленостей досягнуто під час зустрічі керівництва обласної державної адміністрації з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні  Й.В. пана Нгуєн Мінь Чі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2