Тернопольці на конкурсі «Майбутнє України»

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 13:07

Серед цікавих розробок - глиняний 3D-принтер, робот-нянька для людей похилого віку, рука-маніпулятор, новий утеплювач-перліт, мобільна розробка від витоку газу, бюджетний безпілотник та багато чого іншого.

Представили на виставці власні роботи  троє слухачів Борщівської філії МАН, які навчаються у секції науково-технічної творчості.    Одинадцятикласниця Юля Сенюта, яка виборола на виставці диплом І ступеня, презентувала власну ідею створення пластини підвищеної бронестійкості для індивідуального захисту солдатів Збройних сил України. Дівчина дуже задоволена участю у заході, бо окрім досвіду та спілкування з однодумцями-однолітками отримала грошову винагороду за перемогу – 5000 грн.

Проект електрохімічної комірки з електретними електродами презентував Михайліченко Віталій, який працює над роботою вже другий рік і пропонує зменшити використання традиційних джерел енергії за рахунок використання водню.

Цікавою виявилась демонстрація на виставці творчого проекту семикласниці Мельничук Вікторії. Слухачка дослідила, як в домашніх умовах можна зарядити мобільний телефон без електричного струму з мережі. Дівчина добре презентувала свою ідею і виборола диплом ІІІ ступеня та грошову винагороду 1000 грн.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити