Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere»

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 12:49

15-16 грудня 2016 року юридичний факультет ТНЕУ проводитиме Інтелектуальний турнір «Natus vincere» для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів 1-2 курсів коледжів – командні змагання між тими, хто вміє письмово та усно висловлювати й обґрунтовувати свою позицію з приводу тієї чи іншої проблеми та довести її в наукових дискусіях – раундах.

Під час проведення Турніру планується робота трьох секцій: правової, історико-філологічної, соціально-психологічної.

Метою Турніру є створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей учасників, формування у них інтересу до правознавства, історії, рідної мови, соціальної роботи, психології, залучення учнів і студентів до наукової діяльності, виховання почуття причетності до процесу творення України як правової, соціальної держави з національно свідомими громадянами.

Упродовж Турніру для учасників та усіх охочих будуть проводитися тематичні майстер-класи, ділові ігри, тренінги тощо.

Порядок проведення Турніру
1 етап – Творча презентація проектів з актуальних проблем правознавства, історії та мови, соціальної роботи та психології.

Для проходження 1 етапу команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, повинні надіслати до 01.12.2016р. на електронну адресу організаційного комітету ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) творчу презентацію на одну із запропонованих тем (перелік тем знаходиться у додатку).

2 етап – Дебати із визначеної тематики.

Другий та третій етапи будуть проводитись 15-16.12.2016 р. на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету.

3 етап – Інтелектуальна гра. У даному етапі беруть участь команди, які набрали найбільшу кількість балів за результатами попередніх змаганьу рамках роботи обраного сектору.

Переможці Турніру
Переможці Турніру визначаються за загальним рейтингом.
Команда, яка перемогла, отримує кубок, диплом І ступеня та цінний подарунок. ІІ та ІІІ місця відзначаються дипломами та подарунками.
За згодою журі оргкомітет Турніру має право встановлювати додаткові заохочувальні призи.
Усі учасники отримають рекомендації до зарахування в ТНЕУ на юридичний факультет.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити