Тернопіль – студентське місто

PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 22:20

Директор університету в Тернополі заявив, що тут дійсно достойна освіта. Університет готовий конкурувати з будь-яким в Україні. Директор дуже гордий за такий заклад, тому розповідає журналістам, як тут добре вчитись та скільки задоволених магістрів та спеціалістів випускається.

Як розповідає директор, з енциклопедичними знаннями далеко не підеш. Потрібна практика, яку саме можна здобути в університеті. Тут вчать поєднувати вивчене з використанням. Всі студенти вчаться старанно, немає особливих невдах. Поступають ті, що хочуть навчатись, адже конкурс великий. Тому студенти цього університету часто здобувають перемоги на різних олімпіадах та змаганнях.

В Тернополі дійсно багато студентів, тому є студентський район з гуртожитками, а також багато хто знімає квартири в оренду. Багато і місцевих студентів, які бачать перспективи в навчанні в рідному місті, тому саме сюди і поступили. Це добре впливає на школярів, адже вони знають, що в Тернопіль приїжджає багато охочих поступити з інших міст, тому вони вимушені старатись та вчитись, щоб поступити. Це дозволяє їм мати високий рівень знань, що потім дуже допомагає в навчанні та майбутній роботі, адже якщо закласти фундамент з раннього віку, то дитина буде добре та старанно вчитись.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити