Чи будуть у тернопільських школярів підручники?

PDF Друк
Четвер, 10 березня 2016, 17:53

Навчальний рік плавно добігає до завершення, а значна частина учнів краю, так і не отримала підручники.

Школярі, які навчаються у четвертих та сьомих класів навчальні книги цьогоріч не отримали. Школярі змушені навчатися за допомогою електронних підручників або ж батьки купують їх за власні кошти. Невидача підручників пов’язана із тим, що Міністерство освіти розробило нову навчальну програму для учнів цих класів, однак підготувати підручники для школярів не встигло. У результаті половину навчального року діти провчилися без обіцяних новеньких підручників.

Придбати підручники за власні кошти виявляється теж не так просто..Оскільки їх важко знайти  і в роздрібній мережі. Однак, фінансово це зробити теж не так просто. Комплект підручників для учнів четвертих класів це - одинадцять книг, а для сьомих класів - сімнадцять.

В обласному Департаменті освіти і науки розповідають, що отримати шкільні посібники на руки учні зможуть лише наприкінці навчального року. Звідси випливає логічне запитання: навіщо вони тоді взагалі потрібні? Можливо вони знадобляться для четвертокласників та семикласників у наступному навчальному році. Однак, нема гарантії, що до того часу вони ще не втратять своєї актуальності. На жаль, шкільні підручники, зошити з друкованою основою та різні методичні матеріали давно стали  способом наживи для українських чиновників.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити