Політика
Формування платіжки за тепло PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 12:32

Формула рахунку у платіжці за тепло = вартість 1 Гкал * обсяг спожитої енергії

Вартість одиниці тепла - 1 гігакалорії – розраховується комунальними та комерційними компаніями – постачальниками тепла та гарячої води на основі розрахунків, погоджених з органами місцевого самоврядування та після цього затверджується НКРЕКП.

 
У Тернополі затримали підозрюваних у вбивстві депутата PDF Друк
Середа, 08 червня 2016, 14:07

Затримано двох підозрюваних у вбивстві депутата «народного контролю» Віталія Ващенка

Про це повідомив сьогодні на брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУ НП в Тернопільській області Олександр Богомол.

За словами правоохоронців, на сьогодні вже вдалося встановити та затримати двох виконавців вбивства. Ними виявилися раніше судимі мешканці Кривого рогу, які працювали на замовлення. За криваву розправу чоловікам обіцяли по 50 тисяч гривень кожному, проте на руки видали лише по 500 гривень.

Наразі вони перебувають у тимчасовому ізоляторі, з ними проводять слідчі дії. Інших учасників вбивства найближчим часом оголосять у розшук. Загалом їм загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

 
Степан Барна обзавівся новим заступником PDF Друк
Четвер, 05 травня 2016, 12:27

Степан Барна представив сьогодні нового заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Ним виявився Олег Валовий, котрий до нової посади працював тим самим заступником голови, але Бережанської районної державної адміністрації.  Степан Барна наголосив, що для нього пріоритетним питанням є децентралізація, та впевнений в тому, що Олег Валовий підтримає цей курс, та допоможе реалізувати завдання, поставлені центральними органами влади. Крім того він впевнений, що Олег Володимирович – людина із новим поглядом, і саме він має велике бажання працювати та розвивати область в потрібному напрямку. Також Степан Степанович нагадав, що у Олега Валового вже є досвід, тому в його об’єктивності він не сумнівається.