Степан Барна обзавівся новим заступником

PDF Друк
Четвер, 05 травня 2016, 12:27

Степан Барна представив сьогодні нового заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Ним виявився Олег Валовий, котрий до нової посади працював тим самим заступником голови, але Бережанської районної державної адміністрації.  Степан Барна наголосив, що для нього пріоритетним питанням є децентралізація, та впевнений в тому, що Олег Валовий підтримає цей курс, та допоможе реалізувати завдання, поставлені центральними органами влади. Крім того він впевнений, що Олег Володимирович – людина із новим поглядом, і саме він має велике бажання працювати та розвивати область в потрібному напрямку. Також Степан Степанович нагадав, що у Олега Валового вже є досвід, тому в його об’єктивності він не сумнівається.

Нагадаємо, в свій час пан Олег був очільником компанії «Екоінвест», котра займалась вивезенням сміття із Бережан. За часів свого керівництва Валовий бідкався та розповідав, що бізнес не є прибутковим, тому що бережанці відмовлялись оплачувати цю послугу, в зв’язку з чим і не підписували угоду на вивіз сміття.

Не дивлячись на невдачі в бізнесі - наснаги Валовому все таки не вистачає, адже він був кандидатом в мери м. Бережани, однак його таки обігнав нинішній мер міста Володимир Музичка.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити