Спорт
Юні борці здобули перемогу PDF Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:51

Люди часто займаються спортом та це дуже добре, і потрібно привчати до цього з дитинства, тому важливо, щоб діти займались тим, що їм подобається зі спорту. Тому зможуть досягти певних результатів. Це зробили й молоді хлопці з Тернополя. Вони виграли Міжнародний турнір з греко-римської боротьби у Білорусі. Дві золоті та дві бронзові медалі на ІХ Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби пам‘яті Володимира Карвата здобули тернопільські борці. Це дуже почесно та можна гордитись за земляків, адже вони справді добре попрацювали.

 
ФК Тернопіль в другій лізі? PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 12:49

У ФК Тернопіль зараз не найкращі часи, тож потрібно сказати, що футболісти залишились без роботи, знялись з чемпіонату. Президент ПФЛ Сергій Макаров вважає, що ще рано посипати голову попелом стосовно трьох команд Другої ліги, які можуть знятися з чемпіонату. У всіх команд зараз скрутне фінансове положення, але це не означає, що всім потрібно зніматись.

Як каже президент ПФЛ Сергій Макаров, у них була у четвер зустріч з керівництвом "Арсеналу-Київщини". Вони продовжують боротися за клуб. Навіть по "Тернополю" сподіваються, ще не прийняте остаточне рішення. Тому ще зарано ставити крапку. Проте більшість людей та журналістів кажуть, що Тернопіль вже на дні та важко буде повернутись назад. Тому потрібно багато працювати щоб відновити свій статус.

 
ФК Тернопіль знялись з чемпіонату PDF Друк
Середа, 16 серпня 2017, 16:13

ФК «Тернопіль» вже зовсім на межі. Вони здійснили останній крок, який покаже всім українцям, що клуб перестає існувати. Клуб на ім’я президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова направив листа про зняття з чемпіонату серед команд другої ліги. Це стане кінцем, адже після такого вчинку потрібна повна реконструкція клубу.

 
ФК Тернопіль на межі зникнення PDF Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 12:30

Футбольний клуб Тернопіль вже настільки збіднів, відмовився вже від всіх змагань. Тепер вони просять підприємців, щоб ті допомогли грошима. Адже влада вже немає коштів на те, щоб допомогти клубу. А самі вони на нулі. Тому потрібна допомога, інакше цей клуб просто розійдеться та не буде більше існувати. Все вирішують гроші: на тренування потрібні кошти, на участь в змаганнях – кошти, на нові форми та м’ячі – кошти. Потрібно це завжди, а клуб не має жодної гривні.

 
Водна столиця України PDF Друк
П'ятниця, 28 липня 2017, 14:06

У Тернополі люблять спорт. І дуже багато уваги тут приділяють саме водним видам спорту. Вони розвивають людей, приносять приємні враження. Тому багато тернополян займаються цим та досягають хороших результатів, чим прославляють місто та країну. Розвиток водних видів спорту є пріоритетним для мерії Тернополя. Вже розроблена концепція розвитку водно-моторного спорту у Тернополі: від відкриття дитячо-юнацьких спортивних шкіл до проведення міжнародних змагань найвищого рівня. Окрім того, з метою розвитку непрофесійного водно-моторного та інших водних видів спорту мерія займеться облаштуванням належних додаткових «входів» у воду Тернопільського ставу, щоб кожний бажаючий міг спустити у воду Тернопільського ставу свій човен. Це дуже хороша ідея, адже так люди зможуть займатись цим самостійно, тренуватись та починати свою любов до такого спорту. Не обов’язково буде йти в секцію, щоб займатись такою справою.

 
Кубок картингу в Тернополі PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 12:35

Спорт – це здорово та добре, що багато хто ним займається. Тому варто подумати та почати, якщо ви ще не входите в це число. Також багато людей доходить до рівня професіоналів та беруть участь в різних змаганнях та турнірах. Такий пройшов і нещодавно в Тернополі. Тут був кубок України з картингу. Вдруге Тернопіль приймав учасників змагань з картингу з різних куточків країни. Впродовж кількох днів на тернопільському картодромі юні «шумахери» вирішували, хто цьогоріч повезе додому Кубок України, і ще одну перемогу в своєму активі.

Брали участь молоді хлопці та дівчата, які професійно вправлялись з керуванням машини. Вони вже вміють та знають, як їздити та легко почувають себе там. Тому варто спробувати.

 
Водна арена Тернопіль PDF Друк
Понеділок, 26 червня 2017, 19:46

В Тернополі люблять спорт та проводять з задоволенням різні змагання та конкурси. Олімпійська збірна України неодноразово готувалася до головних змагань саме у Тернополі. Поступово канал без необхідних фінансових вливань занепав, зносилася його інфраструктура, знищились трибуни. Та цьогоріч веслувальний канал отримає друге життя.

Влада обіцяє, що вже зовсім скоро розпочнеться будівництво масштабного Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»». Тут планують проводити різні збори, тренування, змагання. Така водна арена стане чудовим вдосконаленням для Тернополя. Сюди тепер будуть їхати з усього світу.

 
ФК Тернопіль в новому сезоні PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 16:40

В Тернополі часто люди обговорюють футбол, адже ця команда справляє враження на фанатів, не рідко негативне. Головний тренер ФК Тернопіль Петро Бадло розповів, що відбувається в команді і які сподівання клуб покладає на наступний сезон. ФК Тернопіль вилетів із Першої ліги, причому, по ходу сезону команді не вдавалося покинути останнє місце. Колектив все одно продовжує готуватись до наступного сезону. Склад команди трішки зміниться, проте не надто сильно.

Цього сезону команда має хороших спонсорів, які будуть допомагати розвиватись та працювати далі. Можна буде за їх кошти багато чого зробити, тому тепер футболісти будуть мати комфортніші умови. Також змінили і тактику роботи, футболісти вчаться новим речам, вдосконалюються та дуже багато працюють, у них багато ентузіазму і це не може не радувати.

 
Сором ФК «Тернопіль» PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 12:50

Світ спорту завжди має багато новин, проте вони не завжди втішні. Кожен вболівальник ФК «Тернопіль» вже знає, про що буде йти мова. На жаль, багато з них більше не будуть вболівальниками цієї команди. Справа в тім, що команда понизилась в класі, а також виграла лише 3 гри з 28. Тому цей сезон вболівальникам краще не пам’ятати, а викреслити зі своєї пам'яті, адже це приносить лише негативні емоції.

Кожен вболівальник хоче бачити свою команду успішною та сильною, а виходить не зовсім так. Також їх дуже розчарувало те, що відбулась поразка з рахунком 7:1 від МФК «Миколаїв». Це стало остаточним ударом для всіх, хто любив та поважав тернопільських футболістів. Проте після цього сезону таких любителів значно поменшає. Проблема в тому, що мало хороших футболістів залишилось, адже одні дискваліфіковані, інші хворіють.

 
Футбольна школа PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:33

В Тернополі досить популярний футбол. Багато юнаків мріють про футбольну кар’єру, тож тепер вони мають такий шанс. Набираються учні, які закінчили 9 клас у спеціалізовані футбольні класи інтернатного типу, для навчання та тренування. Це дасть можливість виховати з хлопців справжніх футболістів, які зможуть підкорювати Україну та світ.

Інтернатні групи забезпечуються харчуванням, проживанням, спортивною формою. Кращі випускники потім будуть грати за збірну міста, а також матимуть можливість тренуватись у всесвітньовідомих тренерів. Також запрошують на різні чемпіонати.

Відбір проходитиме на стадіоні Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка о 9.30 год. за адресою: м. Тернопіль, вул. Винниченка, 10. Для того, щоб вступити потрібно здати фізичну підготовку та тести з біології.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3