Тернопільські пауерліфтери найсильніші

PDF Друк
Понеділок, 18 листопада 2013, 13:44

У листопаді в тернопільському комплексі Академії народного господарства відбувся Чемпіонат області з пауерліфтингу - жиму штанги лежачи і становій тязі серед чоловіків і жінок у екіпірувальному і безекіпіровочном дивізіоні WPC.

У листопаді в тернопільському комплексі Академії народного господарства відбувся Чемпіонат області з пауерліфтингу - жиму штанги лежачи і становій тязі серед чоловіків і жінок у екіпірувальному і безекіпіровочном дивізіоні WPC.

Групу делегатів, що представляє молодіжний комплекс «Світло», склали Антон Січ, Андрій Квочко, Олександр Малофєєв, Олександр Кадзанко , Антон Бесполуд, Олександр Назар, Максим Ушак, Олексій Кольченко, Віктор Зозулін, Вадим Камишніков, Олександр Провото, Василь Шподар, Сергій Голюш, Олексій Тарасов, Олександр Кожевнико, під керівництвом переможця міжнародних турнірів, рекордсмена світу, Європи, майстри спорту міжнародного класу Олега Козирєва і майстри спорту з пауерліфтингу Вадима Євтушенка.

Уже вчетверте Федерація силового екстриму та пауерліфтингу проводить подібні змагання. Спорткомплекс став ареною спортивних змагань для найсильніших спортсменів області з пауерліфтингу: майстрів спорту міжнародного класу, рекордсменів і просто любителів, які вперше вирішили спробувати свої сили. Помірятися силами зібралися більше 120 спортсменів, як жінки, так і чоловіки віком від 14 до 54 років.

Як годиться, на подібних змаганнях не обійшлося без світових рекордів. Так, наприклад, Марина Вишневська виконала рекорд у становій тязі, але, на жаль, через статус змагань даний рекорд не увійшов до світової.

Здивував своїми результатами і подає великі надії наш спортсмен Андрій Квочко. Виступаючи вперше в дивізіоні станової тяги без екіпіровки серед юніорів, Андрій взяв штангу вагою 320 кг, ставши переможцем у своїй категорії.

Не менш значні результати та інших наших спортсменів. Так, у жимі штанги лежачи в безекіпіровочном дивізіоні Антон Січ (60 кг), Андрій Квочкин (210 кг), Олександр Малофєєв (165 кг) були удостоєні 1-го місця, Олександр Кадзаев (170кг), Антон Бесполудін (160 кг) - 2-го місця, Олександр Назаров (110 кг) - 3-го місця. У становій тязі у безекіпіровочном дивізіоні відзначились також Антон Січ (115 кг), Максим Ушаков (150 кг), Олександр Назаров (155 кг), Олексій Кольченко (160 кг), Віктор Зозулін (220 кг), Вадим Камишніков (170 кг), Олександр Кадзаев (310 кг), Олександр Малофєєв (250 кг), які посіли 1-е місце, і Олександр Провоторов (230 кг), Антон Бесполудін (220 кг), які посіли 2-е місце. У жимі штанги лежачи в екіпірувальному дивізіоні на почесному першому місці опинилися Вадим Євтушенко (250 кг), Василь Шподарев (260 кг), Сергій Голюш (270 кг), на другому - Олексій Тарасов (255 кг). І нарешті, у становій тязі у екіпірувальному дивізіоні беззаперечним переможцем став Василь Шподарев (270 кг).


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити