Тернопіль не зміг набрати команду футболістів

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 11:45

На 15 жовтня був запланований матч «Іллічівець-Тернопіль»,  але він, на жаль, не відбудеться. Тернопільський клуб надіслав листа, в якому повідомив, що вони не зможуть прийняти участь в 14-му турі Першої ліги. Причина полягає в тому, що немає достатньої кількості футболістів для команди. Оскільки зараз смуга травм та застудних захворювань по всій Україні через міжсезонний клімат.

Фани не можуть уявити собі такої ситуації. Дехто навіть говорить, що Тернопіль просто боїться поразки. Деякі з них зробили ставки. Проте ситуація незмінна. Грошей ніхто нікому не поверне.

«Так сталось, що більшість футболістів не можуть грати, тому що захворіли. Це не наша провина. Вони перед грою всі, як один почали дзвонити, повідомляти, що захворіли. Ми хотіли все ж знайти когось, тих, хто на заміні. Але і вони теж хворі. Через теперішню погоду, на жаль, більшість людей хворіє, тому і наші гравці в їх числі. Проте скоро увімкнуть опалення і ситуація покращиться. Люди видужають та зможуть грати. Та й глядачів скоріш за все було б також мало, оскільки висидіти всю гру – треба бути добре загартованим», - розповідає директор клубу «Тернопіль».


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити