Скандальний тренер підвів команду

PDF Друк
Вівторок, 18 жовтня 2016, 13:48

Вже досить давно стало відомо, що не відбудеться матчу з футболу між Тернополем та Іллічівськом. Тренер повідомив, що всі його спортсмени або хворі, або з травмами та просто немає кому вийти на поле. Дивний збіг обставин. Зрозуміло, що погодні умови зараз не найкращі, проте це не привід команді не з’являтись на гру. Адже звичайна простуда для чоловіка не мала б стати на заваді до гри в футбол.

З неофіційних джерел стало відомо, що справжньою причиною є матеріальне становище команди. Вони вирішили не витрачати половину своїх річних грошей 40-50 тисяч гривень на той матч, де вони набрати очки точно не зможуть. Фанати обурено глузують з такого принизливого вчинку, команда просто здалась не борючись. Проте їх чекають й інші поїздки в інші міста. Але хоч цього разу, вирішила команда, можливо уникнути витрат. А медичні довідки гравців дадуть шанс команді навіть не платити штрафу за відміну гри.

Виявилось, що проблемою фінансів команди став їхній тренер. Іван Марущак, мало того, що витрачав виділені кошти на власні потреби та ще й після свого усунення залишив після себе величезні борги. Як далі буде з ними розплачуватись команда невідомо. При тому, що всі знали ще до призначення, що у цієї людини негативна репутація, як у тренера.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити