Немає тренера для ФК Тернопіль

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 21:02

Міський голова Тернополя, котрий являється почесним президентом ФК Тернопіль Сергій Надал прокоментував для журналістів ситуацію з пошуком тренера:

«Наразі ми шукаємо тренера для команди. З 14 вересня після звільнення Марущака, його обов’язки виконує Василь Матвійків. Поки що з тих, що представили свою кандидатуру я не бачив жодного достойного тренера для команди. Ми зараз розглядаємо кандидатури не лише тернопільських тренерів, тому всі охочі можуть висунутись на цю посаду.

Також певно, що будемо з новим тренером трішки змінювати склад гравців, адже ми починаємо програвати, а можливо з’явились за цей час нові футболісти достойні грати в ФК Тернопіль.

Наразі ситуація така. До кінця листопаду ще буде тренером Василь Матвійків. Сподіваємось, що до того часу ми знайдемо достойну йому заміну. Бо дуже не хочеться здавати позиції. Я люблю футбол та активно вболіваю за нашу команду. І не хочу, щоб наше місто опускалось в футбольному рейтингу України. Хоч зараз трішки хаос відбувається в команді, проте я вірю в подальше гарне майбутнє для них. І ми знайдемо людину, яка буде відповідально відноситись до поставленої задачі і тренувати хлопців на совість».


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити