Урок футболу від зірок

PDF Друк
П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:27

В Тернополі люблять спорт та особливо багато тих, хто любить футбол. Тому тут часто проводять різні заходи для таких любителів. Семеро футболістів ФК «Тернопіль» 26 квітня взяли участь у «Зірковому уроці футболу» для 32-ох школярів. Це стало для них святом. Адже побачитись та поспілкуватись з зірками футболу – мрія кожного хлопця. А тим більше вони разом тренувались, що дуже сподобалось всіх школярам.

Професійні гравці провели майстер-класи з техніки удару, ведення і передачі м’яча, дриблінгу, фінтів та жонглювання. А закінчилось все грою, в якій була нічия.

Також діти отримали приємні подарунки: м’ячі, канцтовари, солодощі та автографи. Останнього чекали найбільше, адже це мрія для кожного і тепер будуть мати чим похвалитись перед друзями.

Також сподобалось це і футболістам. Вони отримали задоволення від роботи з дітьми. Також кажуть, що є дуже здібні хлопці, яких точно чекає зіркове майбутнє, якщо не залишать цієї справи. Таких похвалили та окремо сказали, що не варто залишати почате, потрібно йти до мети та досягати поставлених цілей. Звичайно, ці хлопчики запам’ятають такі слова назавжди. Тепер вони зможуть гордитись та працювати для досягнення великих цілей.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити