ФК Тернопіль в новому сезоні

PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 16:40

В Тернополі часто люди обговорюють футбол, адже ця команда справляє враження на фанатів, не рідко негативне. Головний тренер ФК Тернопіль Петро Бадло розповів, що відбувається в команді і які сподівання клуб покладає на наступний сезон. ФК Тернопіль вилетів із Першої ліги, причому, по ходу сезону команді не вдавалося покинути останнє місце. Колектив все одно продовжує готуватись до наступного сезону. Склад команди трішки зміниться, проте не надто сильно.

Цього сезону команда має хороших спонсорів, які будуть допомагати розвиватись та працювати далі. Можна буде за їх кошти багато чого зробити, тому тепер футболісти будуть мати комфортніші умови. Також змінили і тактику роботи, футболісти вчаться новим речам, вдосконалюються та дуже багато працюють, у них багато ентузіазму і це не може не радувати.

Всі фанати чекають, щоб команда з нового сезону перейшла з невдах до лідерів, щоб вони почали віддаватись на повну та працювати старанно. Це було б дуже добре для самих футболістів, репутації міста та тренера. Тому варто докласти зусилля, щоб перемагати. Це важка робота, яка потребує часу та сил. Тренер також повинен докласти максимум зусиль, щоб все владнати.

 


 

Коментарі 

 
0 #1 Terry 25.06.2017 21:51
If j?b security is excessive on your record of priorities, t?at is
one other issuue that is not supplie? by freelancing.
Many people mu?t be assured of steady revenue,
at a rate that they cann rely on, in oreer to preserve their bills and everyday residing bills
as muchh ass date. Freel?ncing wont provide the
job and earnings security that you would have from being on thhe employees
of a law firm.

my web blog ... Jack (Sue: http://www.linux.org)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити