Водна арена Тернопіль

PDF Друк
Понеділок, 26 червня 2017, 19:46

В Тернополі люблять спорт та проводять з задоволенням різні змагання та конкурси. Олімпійська збірна України неодноразово готувалася до головних змагань саме у Тернополі. Поступово канал без необхідних фінансових вливань занепав, зносилася його інфраструктура, знищились трибуни. Та цьогоріч веслувальний канал отримає друге життя.

Влада обіцяє, що вже зовсім скоро розпочнеться будівництво масштабного Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»». Тут планують проводити різні збори, тренування, змагання. Така водна арена стане чудовим вдосконаленням для Тернополя. Сюди тепер будуть їхати з усього світу.

Роботи зі спорудження «Водної арени» будуть поділені на два етапи. Перший етап, який включає облаштування стартових та фінішних вишок, трибун, ремонт технічних приміщень та дороги, буде реалізовуватися до середини наступного року. Відповідно до проекту, вже на другому етапі заплановано спорудження більшої кількості інфраструктурних елементів, зокрема, ігрового залу з трибунами, спортивних майданчиків та кортів тощо. Наразі деталей реалізації другого етапу немає.

Люди вже чекають, коли зроблять таку арену, щоб мати можливість відпочивати там, віддавати на тренування дітей.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити