Кубок картингу в Тернополі

PDF Друк
Вівторок, 04 липня 2017, 12:35

Спорт – це здорово та добре, що багато хто ним займається. Тому варто подумати та почати, якщо ви ще не входите в це число. Також багато людей доходить до рівня професіоналів та беруть участь в різних змаганнях та турнірах. Такий пройшов і нещодавно в Тернополі. Тут був кубок України з картингу. Вдруге Тернопіль приймав учасників змагань з картингу з різних куточків країни. Впродовж кількох днів на тернопільському картодромі юні «шумахери» вирішували, хто цьогоріч повезе додому Кубок України, і ще одну перемогу в своєму активі.

Брали участь молоді хлопці та дівчата, які професійно вправлялись з керуванням машини. Вони вже вміють та знають, як їздити та легко почувають себе там. Тому варто спробувати.

На такі змагання приїжджають більше сотні юнаків. Тому це наймасштабніша подія з картингу в Україні. Тернопіль гордиться цим та готовий приймати ще і ще. А всі учасники отримали багато позитиву та користі, побачили, що потрібно ще покращити, також будуть продовжувати тренуватись та приїздять наступного року знову, аби довести або покращити свій авторитет. Адже будь-які досягнення в спорті це результат великої праці. Тому потрібно продовжувати це робити і все вийде.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити