ФК Тернопіль знялись з чемпіонату

PDF Друк
Середа, 16 серпня 2017, 16:13

ФК «Тернопіль» вже зовсім на межі. Вони здійснили останній крок, який покаже всім українцям, що клуб перестає існувати. Клуб на ім’я президента Професійної футбольної ліги України Сергія Макарова направив листа про зняття з чемпіонату серед команд другої ліги. Це стане кінцем, адже після такого вчинку потрібна повна реконструкція клубу.

«ФК «Тернопіль» пройшов важкий шлях становлення. Клуб і команда не зникає! У зв’язку з відсутністю фінансування ми знімаємося зі змагань у другій лізі. Зараз клуб переформатовується. Буде проаналізовано всі помилки, переглянутий план фінансування, змінено підхід до комплектації команди. Ми належно підготуємося до наступного сезону, щоб у всеозброєнні увійти до реформованої Національної футбольної ліги України», - повідомив начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть. Проте насправді важко вже буде відновитись.

Керівництво клубу дякує тренерам, футболістам, працівникам клубу за роботу та вболівальникам за підтримку. Сподіваємося, футболісти ФК «Тернопіль» знайдуть команди на якій вони заслуговують, адже тепер вони всі безробітні та змушені шукати прихистку.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити