Пляшки й старі шини: тернополянам не подобається дитячий майданчик

PDF Друк
П'ятниця, 15 квітня 2016, 12:47

Батьки одного з дитячих садочків у місті Тернополі більше не змогли миритися з жахливими умовами майданчику, тому звернулися до міського голови.

Меру Надалу Сергію Віталійовичу написали батьки молодшої групи дитячого садочка № 22, який знаходяться на вулиці Лепкого, 1. Батьки обурені, що в час великих технологій їхні діти змушені гратися у майданчиках зі сміття: використаних пляшок та старих шин. Батьки пишуть, що паркан, яким обгороджений садочок, має понад 60 років – увесь у дірах, через які перелізають п’яниці та наркомани. Також додають, що вікна у садочку – старі, туалет та сантехніка – жахливі, труби ржаві й течуть, а серед літератури й іграшок фактично нічого немає.

Як виявилося, з міської ради уже було виділено певну кількість коштів на розвиток дитячих садочків, однак батьки говорять, що їх не було достатньо, оскільки у садочку № 22 – катастрофа!

Батьки кажуть, що вони доволі часто збирають кошти на ремонти й допомагають усім можливим, аби їхні дітлахи перебували в нормальних умовах, однак без допомоги влади – нічого кардинального не зміниться.

«Ми обирали Вас у мери, бо вперше за багато років побачили справжнього господаря», - йдеться у зверненні. Містяни просять владу звернути увагу на цю важливу проблему й допомогти у її розв’язанні.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити