У Тернополі дитина побила собаку, а пес покусав її у відповідь

PDF Друк
Неділя, 17 квітня 2016, 14:54

Усипити тварину через самооборону? Бродяча собака стала жертвою 4-класника з Тернополя. Доки пес спав, хлопчик почав бити його палицею, за що собака вкусила дитину у відповідь.

На вулиці Українки, що на Східному масиві, 14 квітня трапилася доволі неприємна ситуація. Волонтери говорять, що собака ніколи навіть не гавкала на перехожих, завжди була дружелюбною та люблячою. Ситуація, що склалася – здивувала їх.

У соціальних мережах вони уже розповідають, що хлопчик вчинив, як мінімум, негарно. Те, що пес його вкусив, спершу було великим здивуванням. Але окрім цього варто і згадати, що причиною стала поведінка школяра, який попередньо щосили гамселив сплячу собаку. Вони зауважують, що якби не така жорстокість хлопчика, наслідки були б куди позитивнішими, адже до цього з собакою інцидентів не траплялося ніяких.

Захисники тварин повністю заступаються за собаку й засуджують поведінку дитини, яка «не має співчуття» до тварини, яка нічого злого йому не робила. Також не розуміють волонтери і ґвалту, що спричинили люди: поліцію викликали, швидку, бо собака напала на дитину.

Наразі собака знаходиться у притулку, якщо за 10 днів його ніхто не приручить, пса змушені будуть усипити.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити